INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuanfeng Li vs. Yong-Kyu Lim - Međusobni mečevi
12.08.13 | 1. kolo | Yuanfeng Li | Yong-Kyu Lim | 6-4, 6-2 | detalj meča | China F7 | tvrda |
Yuanfeng Li form & Yong-Kyu Lim form
Yuanfeng Li - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Costin Paval | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Pol Fernandez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 2-6, 17-15 | detalj meča | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Alvaro Alcaraz Garfia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gianluca Ballotta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
03.02.20 kval. | vs. Federico Zeballos | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Christopher Angulo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ningboo Challenger - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Borna Gojo | 3-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hao Wu | 6-4, 4-0, Hao Wu - odustajanje | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Haitong Xia | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-0, 7-5 | detalj meča |
Yong-Kyu Lim - Posljednji mečevi
M15 Daegu - tvrda | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sung Ha Yeon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
15.06.19 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.06.19 Četvrtfinale | vs. Min-Kyu Song | Min-Kyu Song - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 5-0, Artur Shakhnubaryan - odustajanje | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Suk Hyun Choo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
15.09.18 | vs. Michael Venus | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Dong Woon Kang | - Yong-Kyu Lim - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyun Woo Cho | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 1-6, 0-3, - Yong-Kyu Lim - odustajanje | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
10.06.18 Finale | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
08.06.18 Polufinale | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.06.18 Četvrtfinale | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.06.18 2. kolo | vs. Minjong Park | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon Challenger - tvrda | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-78, 4-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Renta Tokuda | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Korea F5 - zemlja | ||||
28.06.17 2. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.17 1. kolo | vs. In Kyo Jeong | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
18.06.17 1. kolo | vs. Young Seok Kim | 3-6, 0-1, - Yong-Kyu Lim - odustajanje | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
16.06.17 Četvrtfinale | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.06.17 2. kolo | vs. Jui-Chen Hung | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.06.17 1. kolo | vs. Seunghun Shin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Min-Kyu Song | 6-72, 2-6 | detalj meča |