INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yu Hsiou Hsu vs. Tsung-Hua Yang - Međusobni mečevi
28.11.18 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-1 | detalj meča | Australian Open | tvrda |
Yu Hsiou Hsu form & Tsung-Hua Yang form
Yu Hsiou Hsu - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - odustajanje | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Tsung-Hua Yang - Posljednji mečevi
M15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Orlando Challenger - tvrda | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.20 Četvrtfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bengalaru Challenger - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detalj meča |