MEČ
23.01.17 | 2. kolo | Yu Hsiou Hsu | Tristan Boyer | 6-3, 6-0 | Australian Open | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yu Hsiou Hsu vs. Tristan Boyer - Međusobni mečevi
23.01.17 | 2. kolo | Yu Hsiou Hsu | Tristan Boyer | 6-3, 6-0 | detalj meča | Australian Open | tvrda |
Yu Hsiou Hsu form & Tristan Boyer form
Yu Hsiou Hsu - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - odustajanje | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Tristan Boyer - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Polufinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detalj meča |