MEČ
05.03.20 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Tomislav Edward Papac | 6-1, 6-2 | M25 Mildura | trava |
STATISTIKE MEČA
Yu Hsiou Hsu | Tomislav Edward Papac | |
1. servis % | 32/43 (74%) | 31/45 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/32 (84%) | 17/31 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/11 (73%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/45 (53%) | 8/43 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 7 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tomislav Edward Papac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Tomislav Edward Papac | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Tomislav Edward Papac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Tomislav Edward Papac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
0-1 | Tomislav Edward Papac | |
0-0 | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-2 | Tomislav Edward Papac | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Tomislav Edward Papac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-2 | Tomislav Edward Papac | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
12.06.95, 28 Godina
12.06.95, 28 Godina
Yu Hsiou Hsu vs. Tomislav Edward Papac - Međusobni mečevi
05.03.20 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Tomislav Edward Papac | 6-1, 6-2 | detalj meča | M25 Mildura | trava |
Yu Hsiou Hsu form & Tomislav Edward Papac form
Yu Hsiou Hsu - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - odustajanje | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Tomislav Edward Papac - Posljednji mečevi
M25 Swan - trava | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Joshua Charlton | 3-2, Joshua Charlton - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Jay Fairclough | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin O'Connell | 7-5, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Blake Mott | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Bianchet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mason Naumovski | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Zane Stevens | 4-6, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lleyton Richards | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Alexander Klintcharov | 3-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Hugo Joaquim Babakian | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Omar Fields | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Paul Howe | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Elijah Cham | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Cihan Akay | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-72, 7-65, 10-8 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 7-63, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | detalj meča |