MEČ
13.12.18 | 2. kolo | Youssef Hossam | Davide Albertoni | 6-0, 6-1 | Egypt F31 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Youssef Hossam | Davide Albertoni | |
1. servis % | 26/32 (81%) | 32/50 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/26 (96%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/6 (50%) | 5/18 (28%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/50 (56%) | 4/32 (13%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Youssef Hossam | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Youssef Hossam | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Youssef Hossam | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Youssef Hossam | 5-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
Youssef Hossam | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Youssef Hossam | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Youssef Hossam | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-1 | Davide Albertoni | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
01.02.96, 28 Godina
01.02.96, 28 Godina
Youssef Hossam vs. Davide Albertoni - Međusobni mečevi
13.12.18 | 2. kolo | Youssef Hossam | Davide Albertoni | 6-0, 6-1 | detalj meča | Egypt F31 | zemlja |
Youssef Hossam form & Davide Albertoni form
Youssef Hossam - Posljednji mečevi
Seoul Challenger - tvrda | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Akira Santillan | -def. | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.19 Polufinale | vs. Daniel Michalski | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
05.04.19 Četvrtfinale | vs. Marek Jaloviec | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.04.19 2. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.19 Finale | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.03.19 Polufinale | vs. Adam Moundir | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Albert Roglan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. George Tsivadze | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Michal Mikula | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.19 Polufinale | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.03.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.02.19 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
20.02.19 1. kolo | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.19 Polufinale | vs. Vit Kopriva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.19 Četvrtfinale | vs. Jesper De Jong | 7-66, 5-7, 7-67 | detalj meča | |
14.02.19 2. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Christian Langmo | 5-7, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.19 Polufinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 1-4, - Youssef Hossam - odustajanje | detalj meča | |
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 5-7, 7-61 | detalj meča | |
07.02.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 1-6, 7-68 | detalj meča | |
Da Nang - tvrda | ||||
07.01.19 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.01.19 1. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F31 - zemlja | ||||
16.12.18 Finale | vs. Mathieu Perchicot | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
15.12.18 Polufinale | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 1-1, Riccardo Bonadio - odustajanje | detalj meča | |
14.12.18 Četvrtfinale | vs. Luca Prevosto | 7-63, 6-1 | detalj meča |
Davide Albertoni - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.19 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | detalj meča |