MEČ
07.03.18 | 2. kolo | Yaraslav Shyla | Timofey Skatov | 6-4, 7-62 | Russia F2 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Yaraslav Shyla | Timofey Skatov | |
1. servis % | 47/67 (70%) | 45/64 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/47 (77%) | 27/45 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/20 (30%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/64 (44%) | 25/67 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/131 (53%) | 61/131 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 11 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yaraslav Shyla | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Yaraslav Shyla | 0-2 | |
Yaraslav Shyla | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Yaraslav Shyla | 1-3 | |
Yaraslav Shyla | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yaraslav Shyla | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Yaraslav Shyla | 4-4 | |
0-0, 40-30 | ||
Yaraslav Shyla | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yaraslav Shyla | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Yaraslav Shyla | 1-1 | |
1-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-40 | ||
1-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yaraslav Shyla | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yaraslav Shyla | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yaraslav Shyla | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-6 | Timofey Skatov | |
6-6 | Timofey Skatov | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yaraslav Shyla vs. Timofey Skatov - Međusobni mečevi
14.03.18 | 2. kolo | Timofey Skatov | Yaraslav Shyla | 6-2, 7-63 | detalj meča | Russia F3 | dvorana |
07.03.18 | 2. kolo | Yaraslav Shyla | Timofey Skatov | 6-4, 7-62 | detalj meča | Russia F2 | dvorana |
Yaraslav Shyla form & Timofey Skatov form
Yaraslav Shyla - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | - | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - odustajanje | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | detalj meča |
Timofey Skatov - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - odustajanje | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
23.07.23 kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detalj meča |