MEČ
20.08.19 | kval. | Yannik Reuter | Adan Freire Da Silva | 6-1, 6-2 | M15 Lambermont | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Yannik Reuter | Adan Freire Da Silva | |
1. servis % | 21/38 (55%) | 34/53 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/53 (57%) | 9/38 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yannik Reuter | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Adan Freire Da Silva | |
0-0 | ||
Yannik Reuter | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Adan Freire Da Silva | |
0-0, 30-0 | ||
Yannik Reuter | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Adan Freire Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yannik Reuter | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Adan Freire Da Silva | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Adan Freire Da Silva | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yannik Reuter | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Adan Freire Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Adan Freire Da Silva | |
0-0, 15-0 | ||
Yannik Reuter | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
05.05.99, 24 Godina
10248 $
05.05.99, 24 Godina
10248 $
Yannik Reuter vs. Adan Freire Da Silva - Međusobni mečevi
20.08.19 | kval. | Yannik Reuter | Adan Freire Da Silva | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Lambermont | zemlja |
Yannik Reuter form & Adan Freire Da Silva form
Yannik Reuter - Posljednji mečevi
M25 Eupen - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Dan Added | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Paul Cayre | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Liam Dielen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Theo Van De Weghe | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Belgium F9 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Leonard Von Hindte | 1-3, - Yannik Reuter - odustajanje | detalj meča | |
Belgium F7 - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Alban Meuffels | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Belgium F2 - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Belgium F1 - zemlja | ||||
22.06.18 Četvrtfinale | vs. Clement Geens | 2-6, 0-2, - Yannik Reuter - odustajanje | detalj meča | |
21.06.18 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-3, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
20.06.18 1. kolo | vs. Constant De La Bassetiere | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
France F4 - dvorana | ||||
05.03.18 1. kolo | vs. Romain Barbosa | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
17.02.18 Četvrtfinale | vs. Jordi Samper-Montana | 6-3, 4-6, 6-78 | detalj meča | |
15.02.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.18 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Germany F3 - tepih | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.18 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Adrien Bossel | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Tommy Robredo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Yannick Vandenbulcke | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.11.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-70, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Hugo Nys | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Adan Freire Da Silva - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Liova Ajavon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Romain Andres | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Maxence Rivet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-74, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kjell De Hek | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Francesco Liucci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kjell De Hek | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Leo Deflandre | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicolas Colne | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 7-62, 7-63 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Clement Lemire | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Tanguy Genier | 3-6, 7-62, 11-9 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sacha Grandvincent | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Niels Villard | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Sebastiao Vilas | 6-1, 6-0 | detalj meča |