Izrael
17.03.97, 27 Godina
17050 $
17.03.97, 27 Godina
17050 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
25.11.99, 24 Godina
25.11.99, 24 Godina
Yannai Barkai vs. Yaron Guberman - Međusobni mečevi
12.06.17 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Yaron Guberman | 6-2, 6-4 | detalj meča | Israel F10 | tvrda |
22.05.17 | kval. | Yannai Barkai | Yaron Guberman | 6-1, 7-68 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Yannai Barkai form & Yaron Guberman form
Yannai Barkai - Posljednji mečevi
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.18 kval. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.03.18 Četvrtfinale | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Yaron Guberman - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Martin Breysach | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Joshua Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.21 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Liam Day | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.21 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Toby Martin | 6-1, 4-1, Toby Martin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Jesse Ross | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 7-66, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 0-6 | detalj meča |