Izrael
17.03.97, 27 Godina
17050 $
17.03.97, 27 Godina
17050 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.08.01, 22 Godina
15.08.01, 22 Godina
Yannai Barkai vs. Yair Sarouk - Međusobni mečevi
05.06.17 | kval. | Yannai Barkai | Yair Sarouk | 6-3, 6-0 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
15.05.17 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Yair Sarouk | 6-0, 6-1 | detalj meča | Israel F7 | tvrda |
Yannai Barkai form & Yair Sarouk form
Yannai Barkai - Posljednji mečevi
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.18 kval. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.03.18 Četvrtfinale | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Yair Sarouk - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
01.08.22 kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - odustajanje | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | detalj meča |