MEČ
19.06.17 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Vadym Zrazhevskyy | 6-3, 6-3 | Israel F11 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
17.03.97, 27 Godina
17050 $
17.03.97, 27 Godina
17050 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.06.93, 30 Godina
19.06.93, 30 Godina
Yannai Barkai vs. Vadym Zrazhevskyy - Međusobni mečevi
19.06.17 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Vadym Zrazhevskyy | 6-3, 6-3 | detalj meča | Israel F11 | tvrda |
Yannai Barkai form & Vadym Zrazhevskyy form
Yannai Barkai - Posljednji mečevi
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.18 kval. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.03.18 Četvrtfinale | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Vadym Zrazhevskyy - Posljednji mečevi
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |