MEČ
04.12.17 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Nir Vodavoz | 6-3, 5-7, 6-4 | Israel F17 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
17.03.97, 27 Godina
17050 $
17.03.97, 27 Godina
17050 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
Yannai Barkai vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
04.12.17 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Nir Vodavoz | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | Israel F17 | tvrda |
Yannai Barkai form & Nir Vodavoz form
Yannai Barkai - Posljednji mečevi
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.18 kval. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.03.18 Četvrtfinale | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detalj meča |