Yannai Barkai vs. Gilad Tamar 03.03.2018

Yannai Barkai vs. Gilad Tamar 03.03.2018 - Israel F1 (Ramat Gan) - usporedba

MEČ

03.03.182. kolo kval.Yannai Barkai Gilad Tamar 6-2, 6-0 Izrael Israel F1 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Yannai Barkai
Izrael
17.03.97, 22 Godina






16148 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.04.00, 19 Godina







Gilad Tamar
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Yannai Barkai vs. Gilad Tamar - Međusobni mečevi

03.03.182. kolo kval.Yannai BarkaiGilad Tamar6-2, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F1 tvrda
28.11.162. kolo kval.Yannai BarkaiGilad Tamar5-7, 7-61, 6-2 detalj mečaIzrael Israel F16 tvrda
30.11.152. kolo kval.Yannai BarkaiGilad Tamar3-6, 6-3, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F17 tvrda

Yannai Barkai - Posljednji mečevi

Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
11.06.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Amaury Delmas6-74, 2-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Eytan Michaeli6-73, 6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
10.10.18
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte1-6, 4-6 porazdetalj meča
08.10.18
1. kolo
vs. Oz Daniel3-6, 6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
04.10.18
2. kolo
vs. Ram Kapach4-6, 3-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Dor Wertheimer7-5, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F3 - tvrda
22.08.18
2. kolo
vs. Joshua Paris2-6, 1-6 porazdetalj meča
20.08.18
1. kolo
vs. Mikhail Kniazeu6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
16.08.18
Četvrtfinale
vs. Ivan Liutarevich3-6, 2-6 porazdetalj meča
15.08.18
2. kolo
vs. Joshua Paris6-4, 1-6, 6-3 pobjedadetalj meča
14.08.18
1. kolo
vs. Yan Bondarevskiy6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
06.08.18
1. kolo
vs. George Tsivadze3-6, 7-63, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
29.06.18
Četvrtfinale
vs. Constantin Bittoun Kouzmine1-6, 4-6 porazdetalj meča
28.06.18
2. kolo
vs. Emmanuel Luria6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
27.06.18
1. kolo
vs. Hugo Voljacques6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Conor Berg0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
11.06.18
1. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
05.06.18
1. kolo
vs. Ugo Humbert6-4, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
04.06.18
kval.
vs. Dor Wertheimer4-6, 6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Edan Leshem2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Alon Elia3-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
26.04.18
2. kolo
vs. Mor Bulis5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.04.18
1. kolo
vs. Edan Bakshi6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
21.03.18
1. kolo
vs. Peter Kobelt3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
15.03.18
2. kolo
vs. Alexis Musialek2-6, 3-6 porazdetalj meča
14.03.18
1. kolo
vs. Motvey Radionov6-4, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
08.03.18
Četvrtfinale
vs. Yannick Vandenbulcke3-6, 0-6 porazdetalj meča

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
12.08.19
kval.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-3, 2-2, Ido Zonder - odustajanjepobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Tal Birman6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Rayne Roselt6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Roee Benya6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F15 - tvrda
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Bernardo Pereira Oliveira3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Luke Issajenko6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F14 - tvrda
06.08.18
kval.
vs. Pedro Gabriel Rodrigues0-6, 3-6 porazdetalj meča
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Ricardo Brancal7-62, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Itay Shpindler6-1, 5-7, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Enzo Wallart2-6, 1-6 porazdetalj meča
<