MEČ
14.10.13 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Alejandro Capdequi | 6-3, 6-3 | Israel F14 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
17.03.97, 27 Godina
17050 $
17.03.97, 27 Godina
17050 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Greece
15.09.95, 28 Godina
15.09.95, 28 Godina
Yannai Barkai vs. Alejandro Capdequi - Međusobni mečevi
14.10.13 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Alejandro Capdequi | 6-3, 6-3 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Yannai Barkai form & Alejandro Capdequi form
Yannai Barkai - Posljednji mečevi
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.18 kval. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.03.18 Četvrtfinale | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Alejandro Capdequi - Posljednji mečevi
Greece F20 - tvrda | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Haig Schneiderman | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Greece F19 - tvrda | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Magnus Michaelis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
11.11.13 kval. | vs. Dimitri Bretting | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F18 - tvrda | ||||
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Thorben Michaelis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F17 - tvrda | ||||
28.10.13 1. kolo kval. | vs. Kong Pop Lertchai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
21.10.13 2. kolo kval. | vs. Scott Clayton | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Ben Gidoni | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Daniel Aleksandrov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.10.13 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F14 - tvrda | ||||
07.10.13 2. kolo kval. | vs. Hector Garcia Oliveda | 4-6, 0-1, - Alejandro Capdequi - odustajanje | detalj meča | |
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Theofanis Kontopoulos | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Greece F12 - tvrda | ||||
23.09.13 2. kolo kval. | vs. Ioannis Stergiou | 0-4, - Alejandro Capdequi - odustajanje | detalj meča | |
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
17.06.13 2. kolo kval. | vs. David Mushayev | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
17.06.13 kval. | vs. Emil Saveljev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.06.13 1. kolo kval. | vs. Samuel Nahon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
10.06.13 1. kolo kval. | vs. Gal Kashi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.06.13 kval. | vs. Mor Bulis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.13 2. kolo kval. | vs. Noam Mazor | 5-1, Noam Mazor - odustajanje | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
20.05.13 2. kolo kval. | vs. Ilias Giannakakis | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
13.05.13 2. kolo kval. | vs. Filipos Papachristopoulos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
06.05.13 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F5 - tvrda | ||||
29.04.13 2. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 6-73, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
22.04.13 1. kolo kval. | vs. Athanasios Roussakis-Chatzakis | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.04.13 2. kolo kval. | vs. Vaclav Safranek | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
11.03.13 1. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Oran Reznik | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.13 kval. | vs. Viktor Filipenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.02.13 1. kolo | vs. Wesley Koolhof | 2-6, 1-6 | detalj meča |