MEČ
31.08.20 | 1. kolo | Yanki Erel | Stefan Micov | 6-0, 6-0 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Stefan Micov | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40 | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-0 | Stefan Micov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yanki Erel | 3-0 | |
0-0, 0-30, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Stefan Micov | |
0-0 | ||
Yanki Erel | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Stefan Micov | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Yanki Erel | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Stefan Micov | |
Yanki Erel | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Stefan Micov | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yanki Erel | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30 | ||
Yanki Erel | 6-0 | |
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Macedonia
12.08.92, 31 Godina
20003 $
12.08.92, 31 Godina
20003 $
Yanki Erel vs. Stefan Micov - Međusobni mečevi
31.08.20 | 1. kolo | Yanki Erel | Stefan Micov | 6-0, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Yanki Erel form & Stefan Micov form
Yanki Erel - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - odustajanje | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča |
Stefan Micov - Posljednji mečevi
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Borjan Stefanovski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gorin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 6-77, 0-5, - Stefan Micov - odustajanje | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Cebic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Mihail Ivanov | 6-4, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Veljko Krstic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
26.10.21 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 7-64, 6-3 | detalj meča |