MEČ
17.10.18 | 1. kolo | Yankel Zemel | Or Ram-Harel | 7-5, 2-0, - odustajanje | Israel F14 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
26.08.98, 25 Godina
26.08.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Yankel Zemel vs. Or Ram-Harel - Međusobni mečevi
17.10.18 | 1. kolo | Yankel Zemel | Or Ram-Harel | 7-5, 2-0, Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
19.06.18 | 1. kolo | Or Ram-Harel | Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detalj meča | Israel F10 | tvrda |
Yankel Zemel form & Or Ram-Harel form
Yankel Zemel - Posljednji mečevi
M15 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Raz Haviv | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-2, - Yankel Zemel - odustajanje | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Niv Zuckerman | 6-75, 6-0, 7-62 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Yoni Bidny | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Colin Markes | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Victor Lilov | 1-6, 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
20.07.21 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.21 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Almada - tvrda | ||||
05.07.21 kval. | vs. Raphael Lambling | 4-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.06.21 Četvrtfinale | vs. Alexis Musialek | 6-75, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
10.06.21 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
08.06.21 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.06.21 kval. | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča |
Or Ram-Harel - Posljednji mečevi
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
26.01.19 Polufinale | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.01.19 Četvrtfinale | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
23.06.18 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.18 Polufinale | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.06.18 Četvrtfinale | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
15.06.18 Polufinale | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.18 Četvrtfinale | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča |