MEČ
23.05.17 | 1. kolo | Yanais Laurent | Nikolay Kolobaev | 7-5, 6-3 | Israel F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yanais Laurent | Nikolay Kolobaev | |
1. servis % | 38/74 (51%) | 48/70 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/38 (74%) | 24/48 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/36 (44%) | 11/22 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/70 (50%) | 30/74 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/144 (55%) | 65/144 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
01.05.98, 25 Godina
01.05.98, 25 Godina
Yanais Laurent vs. Nikolay Kolobaev - Međusobni mečevi
23.05.17 | 1. kolo | Yanais Laurent | Nikolay Kolobaev | 7-5, 6-3 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Yanais Laurent form & Nikolay Kolobaev form
Yanais Laurent - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.04.21 kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-66, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Maikel De Boes | 6-2, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 3-6, 7-67, 10-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.21 Četvrtfinale | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.21 2. kolo | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Julien Penzlin | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Antonio Campo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 0-1, - Yanais Laurent - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.21 kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.12.20 kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
13.12.20 2. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Nikolay Kolobaev - Posljednji mečevi
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
24.04.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
13.03.18 kval. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | detalj meča |