MEČ
18.07.19 | 2. kolo | Yan Sabanin | Valentin Vacherot | 6-4, 7-5 | M15 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Yan Sabanin | Valentin Vacherot | |
1. servis % | 24/69 (35%) | 52/71 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/24 (83%) | 29/52 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/45 (49%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/71 (46%) | 27/69 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Valentin Vacherot | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yan Sabanin | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Valentin Vacherot | |
Yan Sabanin | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Valentin Vacherot | |
0-0, 15-0 | ||
Yan Sabanin | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Valentin Vacherot | |
0-0, 0-15 | ||
Yan Sabanin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Valentin Vacherot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Yan Sabanin | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Valentin Vacherot | |
Yan Sabanin | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Valentin Vacherot | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yan Sabanin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Valentin Vacherot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Sabanin | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Valentin Vacherot | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A | ||
Yan Sabanin | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Valentin Vacherot | |
Yan Sabanin | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yan Sabanin vs. Valentin Vacherot - Međusobni mečevi
18.07.19 | 2. kolo | Yan Sabanin | Valentin Vacherot | 6-4, 7-5 | detalj meča | M15 Telavi | zemlja |
Yan Sabanin form & Valentin Vacherot form
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Valentin Vacherot - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | - Valentin Vacherot - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-75, 7-64 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Adam Walton | 3-6, 7-65, 7-65 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Dane Sweeny | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
13.01.24 Finale | vs. Manuel Guinard | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Arthur Fery | Arthur Fery - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-72, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
06.01.24 Finale | vs. Lucas Pouille | 3-2, Lucas Pouille - odustajanje | detalj meča | |
05.01.24 Polufinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Francesco Passaro | 4-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-61, 7-66 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thanapet Chanta | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 5-7, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentino Aliano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča |