Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
17.05.81, 42 Godina
193 cm
88 kg
Igra desnom rukom
48192 $
17.05.81, 42 Godina
193 cm
88 kg
Igra desnom rukom
48192 $
Yan Sabanin vs. Alexei Filenkov - Međusobni mečevi
08.04.19 | 1. kolo kval. | Yan Sabanin | Alexei Filenkov | 6-0, 6-1 | detalj meča | M25 Santa | zemlja |
Yan Sabanin form & Alexei Filenkov form
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Alexei Filenkov - Posljednji mečevi
M25+H Lagos - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Di Nicola | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Henry Atseye | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fumi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominic Weidinger | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F6 - tvrda | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Boy Westerhof | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F1 - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Kirill Komarov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Iqboljon Abduganiyev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
04.04.16 kval. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Sylvester Emmanuel | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
Nigeria F3 - tvrda | ||||
07.12.15 2. kolo | vs. Alexis Klegou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.15 1. kolo | vs. Pascal Ziyab Alome | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F31 - tvrda | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Riccardo Stiglich | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F30 - tvrda | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Domingos Sousa Coutinho | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F29 - tvrda | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Ayoub Guennaz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.10.15 kval. | vs. Ulugbek Fayzullaev | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Kaysar Bekimov | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Evgeny Danilov | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Iran F9 - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Fabio Mercuri | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Iran F8 - zemlja | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Armin Rostami | 6-1, 6-4 | detalj meča |