MEČ
05.08.18 | 2. kolo kval. | Yan Bai | Matej Sabanov | 6-0, 6-0 | Jinan Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yan Bai | Matej Sabanov | |
1. servis % | 27/48 (56%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/27 (74%) | 8/22 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/39 (67%) | 18/48 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yan Bai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yan Bai | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yan Bai vs. Matej Sabanov - Međusobni mečevi
05.08.18 | 2. kolo kval. | Yan Bai | Matej Sabanov | 6-0, 6-0 | detalj meča | Jinan Challenger | tvrda |
Yan Bai form & Matej Sabanov form
Yan Bai - Posljednji mečevi
M15 Nishi - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - odustajanje | detalj meča | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - odustajanje | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | detalj meča |
Matej Sabanov - Posljednji mečevi
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.05.22 kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - odustajanje | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.21 kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - odustajanje | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
13.07.20 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.06.20 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Pontedera - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detalj meča |