Izrael
15.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Switzerland
09.07.89, 34 Godina
Izrael
13.02.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Italy
27.02.95, 29 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yair Sarouk/Sahar Simon vs. Riccardo Maiga/Giorgio Ricca - Međusobni mečevi
Yair Sarouk form & Riccardo Maiga form
Yair Sarouk/Sahar Simon - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda |
20.06.23 1. kolo | vs. Thomas Fancutt/Kris Van Wyk | 1-6, 3-6 | | detalj meča |
M15 Heraklion - tvrda |
19.10.22 Četvrtfinale | vs. Milos Karol/David Pichler | - | | detalj meča |
18.10.22 1. kolo | vs. Jiri Jenicek/Daniel Paty | 6-2, 6-4 | | detalj meča |
M25 Netanya - tvrda |
24.05.22 1. kolo | vs. Preston Brown/Kyle Seelig | 3-6, 6-3, 9-11 | | detalj meča |
M15 Akko - tvrda |
17.05.22 1. kolo | vs. Preston Brown/Kyle Seelig | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
M15 Jerusalem - tvrda |
11.05.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi/Simon Freund | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
M15 Ramat - tvrda |
07.05.21 Polufinale | vs. Filip Bergevi/Simon Freund | 1-6, 1-6 | | detalj meča |
06.05.21 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan/Dylan Salton | 7-5, 6-4 | | detalj meča |
05.05.21 1. kolo | vs. Alexis Canter/Luigi Sorrentino | 7-5, 6-75, 10-4 | | detalj meča |
M15 Sajur - tvrda |
02.09.19 Četvrtfinale | vs. Riccardo Maiga/Giorgio Ricca | 1-6, 6-73 | | detalj meča |
02.09.19 1. kolo | vs. Daniel Hiddleson/Natthasith Kunsuwan | 6-2, 7-63 | | detalj meča |
M15 Kiryat - tvrda |
26.08.19 1. kolo | vs. Shahar Elbaz/Jordan Hasson | 4-6, 6-2, 5-10 | | detalj meča |
M15 Kiryat - tvrda |
19.08.19 Četvrtfinale | vs. Federico Bertuccioli/Andrea Picchione | 5-7, 2-6 | | detalj meča |
19.08.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga/Giorgio Ricca | 7-63, 6-3 | | detalj meča |
M15 Tel - tvrda |
25.03.19 Četvrtfinale | vs. Alexander Igoshin/Bernardo Saraiva | 4-6, 2-6 | | detalj meča |
25.03.19 1. kolo | vs. Dominik Boehler/Karlo Cubelic | 6-1, 6-4 | | detalj meča |
Riccardo Maiga/Giorgio Ricca - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda |
04.11.19 Polufinale | vs. Sagadat Ayap/Kai Lemstra | 6-3, 3-6, 8-10 | | detalj meča |
04.11.19 1. kolo | vs. Goran Markovic/Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
04.11.19 Četvrtfinale | vs. Alessandro Bega/Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
M15 Sajur - tvrda |
02.09.19 Polufinale | vs. Rikhardt Bierman/Piotr Grynkowski | 6-1, 6-4 | | detalj meča |
02.09.19 1. kolo | vs. Eduardo Cohen/Amit Kakon | 6-3, 6-0 | | detalj meča |
02.09.19 Četvrtfinale | vs. Yair Sarouk/Sahar Simon | 6-1, 7-63 | | detalj meča |
02.09.19 Finale | vs. Timur Kiuamov/Yan Sabanin | 6-71, 7-64, 3-10 | | detalj meča |
M15 Kiryat - tvrda |
26.08.19 Četvrtfinale | vs. Federico Bertuccioli/Andrea Picchione | 7-67, 3-6, 10-6 | | detalj meča |
26.08.19 Polufinale | vs. Jack Draper/Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | | detalj meča |
26.08.19 1. kolo | vs. Skyler Butts/Markus Schultz | 6-4, 2-6, 10-7 | | detalj meča |
M15 Kiryat - tvrda |
19.08.19 1. kolo | vs. Yair Sarouk/Sahar Simon | 6-73, 3-6 | | detalj meča |
M15 Gubbio - zemlja |
15.07.19 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta/Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
M15 Reggio - zemlja |
27.05.19 Četvrtfinale | vs. Rinky Hijikata/Yannik Steinegger | 6-3, 7-64 | | detalj meča |
27.05.19 Polufinale | vs. Fabrizio Andaloro/Riccardo Di Nocera | 4-6, 3-6 | | detalj meča |
Estonia F3 - dvorana |
05.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov/Dmitry Myagkov | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
05.11.18 Četvrtfinale | vs. Janis Podzus/Martins Podzus | 4-6, 6-2, 2-10 | | detalj meča |
Estonia F2 - tepih |
29.10.18 1. kolo | vs. Daniil Glinka/Karl Kiur Saar | 3-6, 5-7 | | detalj meča |