Izrael
15.08.01, 22 Godina
15.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.12.99, 24 Godina
12883 $
22.12.99, 24 Godina
12883 $
Yair Sarouk vs. Lior Goldenberg - Međusobni mečevi
31.07.23 | kval. | Lior Goldenberg | Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Raanana | tvrda |
10.08.20 | 1. kolo | Lior Goldenberg | Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
11.03.18 | 1. kolo kval. | Yair Sarouk | Lior Goldenberg | 6-4, 6-4 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
Yair Sarouk form & Lior Goldenberg form
Yair Sarouk - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
01.08.22 kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - odustajanje | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | detalj meča |
Lior Goldenberg - Posljednji mečevi
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |