Izrael
15.08.01, 22 Godina
15.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.01.99, 25 Godina
23.01.99, 25 Godina
Yair Sarouk vs. Itay Shpindler - Međusobni mečevi
09.06.18 | 1. kolo kval. | Yair Sarouk | Itay Shpindler | 6-2, 6-3 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
23.10.17 | 1. kolo | Yair Sarouk | Itay Shpindler | 6-3, 6-2 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Yair Sarouk form & Itay Shpindler form
Yair Sarouk - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
01.08.22 kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - odustajanje | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | detalj meča |
Itay Shpindler - Posljednji mečevi
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detalj meča |