MEČ
17.11.18 | 1. kolo kval. | Yahor Yatsyk | Maxim Krapivin | 7-65, 6-4 | Tunisia F41 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Belarus
06.08.92, 31 Godina
15368 $
06.08.92, 31 Godina
15368 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.12.99, 24 Godina
12.12.99, 24 Godina
Yahor Yatsyk vs. Maxim Krapivin - Međusobni mečevi
17.11.18 | 1. kolo kval. | Yahor Yatsyk | Maxim Krapivin | 7-65, 6-4 | detalj meča | Tunisia F41 | tvrda |
Yahor Yatsyk form & Maxim Krapivin form
Yahor Yatsyk - Posljednji mečevi
Qatar F6 - tvrda | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Claudio Mircea | - | detalj meča | |
Qatar F5 - tvrda | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 0-4, - Yahor Yatsyk - odustajanje | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F42 - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Matteo Gostoli | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F41 - tvrda | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
20.08.18 kval. | vs. Arturs Lazdins | 0-3, - Yahor Yatsyk - odustajanje | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Khitrou | 6-2, 4-1, Daniil Khitrou - odustajanje | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
12.08.18 kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Khitrou | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
France F15 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
France F13 - tvrda | ||||
08.07.18 kval. | vs. Mathieu Scaglia | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Raphael Garbarini | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
France F12 - zemlja | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Etienne Donnet | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
France F11 - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 0-6, 2-5, - Yahor Yatsyk - odustajanje | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Ivan Ponomarenko | 6-2, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Vasil Yehorov | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Dmytro Slyepkan | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Loick Bruandet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
16.04.18 kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
09.04.18 kval. | vs. Daniil Klimov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Spain F2 - zemlja | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F1 - zemlja | ||||
16.01.18 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-3, - Yahor Yatsyk - odustajanje | detalj meča | |
15.01.18 kval. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.01.18 2. kolo kval. | vs. Carlos Vicente Martinez | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Maxim Krapivin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detalj meča |