MEČ
09.11.20 | 1. kolo kval. | Xavi Matas Ortega | Alberto Barroso Campos | 6-0, 7-5 | M15 Valldoreix | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
26.08.02, 21 Godina
10442 $
26.08.02, 21 Godina
10442 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Xavi Matas Ortega vs. Alberto Barroso Campos - Međusobni mečevi
13.01.22 | 2. kolo | Alberto Barroso Campos | Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | detalj meča | M25 Manacor | tvrda |
14.09.21 | kval. | Alberto Barroso Campos | Xavi Matas Ortega | 6-1, 2-0, Alberto Barroso Campos - odustajanje | detalj meča | M25 Madrid | zemlja |
09.11.20 | 1. kolo kval. | Xavi Matas Ortega | Alberto Barroso Campos | 6-0, 7-5 | detalj meča | M15 Valldoreix | zemlja |
Xavi Matas Ortega form & Alberto Barroso Campos form
Xavi Matas Ortega - Posljednji mečevi
M15 Villena - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-62, 0-3, - Xavi Matas Ortega - odustajanje | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bryan Hernandez Cortes | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 1-6, 1-1, - Xavi Matas Ortega - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Giacomo Revelli | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mingliang Yue | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 7-62, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 0-1, - Xavi Matas Ortega - odustajanje | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 0-6, 1-2, - Xavi Matas Ortega - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Denis Puzanov | 6-0, Denis Puzanov - odustajanje | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Noah Lopez | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Mario Monclus Martin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Zach Stephens | 6-0, 5-1, Zach Stephens - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-1, David Naharro - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Valldoreix - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 0-1, - Xavi Matas Ortega - odustajanje | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Alberto Barroso Campos - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 Polufinale | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | detalj meča |