Wilson Leite vs. Bogdan Ionut Apostol 05.06.2019

Wilson Leite vs. Bogdan Ionut Apostol 05.06.2019 - M15 Plovdiv - usporedba

MEČ

05.06.191. koloWilson Leite Bogdan Ionut Apostol 4-2, - odustajanje Bulgaria M15 Plovdiv zemlja

STATISTIKE MEČA

Wilson LeiteBogdan Ionut Apostol
1. servis %15/26 (58%)10/17 (59%)
Osvojeni bodovi na 1.servis10/15 (67%)7/10 (70%)
Osvojeni bodovi na 2.servis4/11 (36%)1/7 (14%)
Osvojene break-lopte2/3 (67%)1/2 (50%)
Osvojeni bodovi iz returna9/17 (53%)12/26 (46%)
Osvojeni bodovi ukupno23/43 (53%)20/43 (47%)
Dvostruke pogreške12
Asovi

STATISTIKE MEČA

1
Wilson Leite Wilson Leite serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
0-1Bogdan Ionut Apostol Bogdan Ionut Apostol serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Wilson Leite Wilson Leite serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
2-1Bogdan Ionut Apostol Bogdan Ionut Apostol serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Wilson Leite Wilson Leite serve2-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
3-2Bogdan Ionut Apostol Bogdan Ionut Apostol serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Wilson Leite Wilson Leite serve4-2
0-0
4-2
2
- odustajanje

Wilson Leite
Brazil
06.11.91, 28 Godina




516
59
124067 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
17.01.96, 24 Godina




741
24
44184 $
Bogdan Ionut Apostol
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Wilson Leite vs. Bogdan Ionut Apostol - Međusobni mečevi

05.06.191. koloWilson LeiteBogdan Ionut Apostol4-2, Bogdan Ionut Apostol - odustajanjedetalj mečaBulgaria M15 Plovdiv zemlja

Wilson Leite - Posljednji mečevi

Italy M25 Trento - dvorana
26.02.20
1. kolo
vs. Daniel Masur1-6, 4-6 porazdetalj meča
USA M25 Naples - zemlja
12.02.20
1. kolo
vs. Filip Bergevi2-6, 2-6 porazdetalj meča
USA M25 Palm - zemlja
04.02.20
1. kolo kval.
vs. Florian Lakat6-4, 4-6, 18-20 porazdetalj meča
USA M25 Weston - zemlja
31.01.20
Četvrtfinale
vs. Christian Lindell5-7, 4-6 porazdetalj meča
30.01.20
2. kolo
vs. Nicolas Barrientos7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Nicolas Mejia6-4, 0-6, 6-4 pobjedadetalj meča
USA M25 Rancho - tvrda
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Matic Spec4-6, 6-72 porazdetalj meča
USA M25 Los - tvrda
09.01.20
2. kolo
vs. Alexander Ritschard3-6, 2-6 porazdetalj meča
08.01.20
1. kolo
vs. Felix Corwin2-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
USA M25 Naples - zemlja
19.11.19
1. kolo
vs. Tomas Martin Etcheverry5-7, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
USA Champaign Challenger - dvorana
12.11.19
1. kolo
vs. Daniel Altmaier0-6, 5-7 porazdetalj meča
Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
04.11.19
1. kolo
vs. Agustin Velotti3-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
29.10.19
1. kolo
vs. Thiago Seyboth Wild4-6, 1-6 porazdetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
21.10.19
kval.
vs. Alejandro Gonzalez2-6, 5-7 porazdetalj meča
Brazil M25 Rio - zemlja
11.10.19
2. kolo
vs. Sebastian Baez6-4, 2-6, 4-6 porazdetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Aaron Schmid6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Brazil Campinas Challenger - zemlja
30.09.19
kval.
vs. Fernando Romboli4-6, 6-3, 5-7 porazdetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Samuel Bensoussan3-6, 5-7 porazdetalj meča
26.09.19
2. kolo
vs. Federico Iannaccone6-74, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
24.09.19
1. kolo
vs. Juan Ignacio Alcalde6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
20.09.19
Četvrtfinale
vs. Thiemo de Bakker7-5, 2-6, 4-6 porazdetalj meča
19.09.19
2. kolo
vs. Juan Ignacio Alcalde6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
17.09.19
1. kolo
vs. Flavio Cobolli6-4, 4-6, 7-5 pobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
15.09.19
Finale
vs. Bruno Sant'Anna3-0, Bruno Sant'Anna - odustajanjepobjedadetalj meča
14.09.19
Polufinale
vs. Davide Galoppini6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
13.09.19
Četvrtfinale
vs. Marco Bortolotti6-3, 5-7, 6-3 pobjedadetalj meča
13.09.19
2. kolo
vs. Horst Rieder6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
12.09.19
1. kolo
vs. Leonardo Taddia6-0, 6-76, 6-0 pobjedadetalj meča
Tunisia M25 La - zemlja
05.09.19
2. kolo
vs. Jeremy Jahn4-6, 2-6 porazdetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Michel Saade6-0, 6-0 pobjedadetalj meča

Bogdan Ionut Apostol - Posljednji mečevi

Turkey M15 Antalya - zemlja
11.03.20
1. kolo
vs. Timofey Skatov3-6, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
05.03.20
2. kolo
vs. Petr Nouza4-6, 7-5, 6-71 porazdetalj meča
04.03.20
1. kolo
vs. Cengiz Aksu7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Turkey M25 Antalya - zemlja
25.02.20
kval.
vs. Aleksandre Metreveli4-6, 6-3, 8-10 porazdetalj meča
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Anze Arh3-6, 6-2, 10-7 pobjedadetalj meča
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Alen Rogic Hadzalic6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
05.02.20
1. kolo
vs. Alex Marti Pujolras3-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
29.01.20
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov7-64, 5-7, 3-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
19.11.19
1. kolo
vs. Maxim Ratniuk1-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanjeporazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
16.11.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 6-1, 7-65 pobjedadetalj meča
16.11.19
Četvrtfinale
vs. Dimitar Kuzmanov0-6, 2-6 porazdetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Nemanja Malesevic4-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
30.10.19
1. kolo
vs. Davide Galoppini4-6, 4-6 porazdetalj meča
Bulgaria M15 Burgas - zemlja
10.10.19
2. kolo
vs. Alexander Donski7-5, 2-6, 4-6 porazdetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Benjamin Dhoe6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
21.09.19
Polufinale
vs. Nicholas David Ionel6-75, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
20.09.19
Četvrtfinale
vs. Nikita Mashtakov6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
19.09.19
2. kolo
vs. Jonas Trinker6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Maxence Broville6-4, 3-6, 6-1 pobjedadetalj meča
Romania M15 Brasov - zemlja
12.09.19
2. kolo
vs. Oleksii Krutykh6-3, 5-7, 3-6 porazdetalj meča
11.09.19
1. kolo
vs. Radu Florin Macovei6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Curtea - zemlja
21.08.19
1. kolo
vs. Filip Cristian Jianu4-6, 3-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Mihai Razvan Marinescu6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Stefan Vargolici6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Romania M25 Pitesti - zemlja
14.08.19
1. kolo
vs. Dan Alexandru Tomescu6-4, 1-6, 1-6 porazdetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
08.08.19
2. kolo
vs. Stefan Palosi1-6, 6-73 porazdetalj meča
07.08.19
1. kolo
vs. Felipe Derdoy6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
04.08.19
Finale
vs. Hernan Casanova4-6, 5-7 porazdetalj meča
03.08.19
Polufinale
vs. Quentin Folliot6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
02.08.19
Četvrtfinale
vs. Alessandro Petrone6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
<