MEČ
20.03.17 | 2. kolo kval. | Wilfredo Gonzalez | Vadym Zrazhevskyy | 2-6, 6-0, 6-0 | Egypt F10 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.06.93, 30 Godina
19.06.93, 30 Godina
Wilfredo Gonzalez vs. Vadym Zrazhevskyy - Međusobni mečevi
20.03.17 | 2. kolo kval. | Wilfredo Gonzalez | Vadym Zrazhevskyy | 2-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | Egypt F10 | tvrda |
Wilfredo Gonzalez form & Vadym Zrazhevskyy form
Wilfredo Gonzalez - Posljednji mečevi
M15 Anseong - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sukhee Ann | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Tung-Lin Wu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
07.03.20 | vs. Malek Jaziri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 6-710, 11-9 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Victoras Zervoudakis | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
14.09.19 | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.09.19 | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Federico Moreno | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Schaecher | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lasne - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Teodor Giusca | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Nicholas Bybel | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Jesse Flores | 6-1, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Gage Brymer | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Vadym Zrazhevskyy - Posljednji mečevi
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |