Izrael
11.03.00, 24 Godina
11.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Oz Daniel vs. Wilfredo Gonzalez - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Oz Daniel form & Wilfredo Gonzalez form
Oz Daniel - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
01.10.18 kval. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 6-3, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F14 - tvrda | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Stephan Drugan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Noah Schachter | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Itay Shpindler | 6-3, 4-6, 1-3, - Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ronen Mashiach | 6-2, Ronen Mashiach - odustajanje | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Clement Larriere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 kval. | vs. Barnaby Smith | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-5, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Tommaso Metti | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Christos Kyrillou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Spain F16 - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Maciej Nowak | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Wilfredo Gonzalez - Posljednji mečevi
M15 Anseong - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sukhee Ann | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Tung-Lin Wu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
07.03.20 | vs. Malek Jaziri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 6-710, 11-9 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Victoras Zervoudakis | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
14.09.19 | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.09.19 | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Federico Moreno | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Schaecher | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lasne - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Teodor Giusca | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Nicholas Bybel | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Jesse Flores | 6-1, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Gage Brymer | 0-6, 1-6 | detalj meča |