MEČ
26.08.18 | 2. kolo kval. | Vsevolod Oliynyk | Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 6-3 | Ukraine F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
14.03.93, 31 Godina
14.03.93, 31 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
12.08.97, 26 Godina
12.08.97, 26 Godina
Vsevolod Oliynyk vs. Vladyslav Gorodynskyi - Međusobni mečevi
26.08.18 | 2. kolo kval. | Vsevolod Oliynyk | Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 6-3 | detalj meča | Ukraine F4 | zemlja |
20.05.18 | 2. kolo kval. | Vsevolod Oliynyk | Vladyslav Gorodynskyi | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | Ukraine F3 | zemlja |
Vsevolod Oliynyk form & Vladyslav Gorodynskyi form
Vsevolod Oliynyk - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Oleg Besednikov | 0-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 7-65, 1-0, Daniil Strelchenko - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
21.05.18 kval. | vs. Andrea Bessire | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Chernov | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F6 - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Pavlo Kulabukhov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nikita Revin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Halinko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Oleksiy Shyanovskyy | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
05.10.15 2. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F9 - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Yanchenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F8 - tvrda | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Anton Stepakhno | 7-64, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
16.06.14 kval. | vs. Oleksiy Arovin | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F7 - tvrda | ||||
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
19.05.14 1. kolo kval. | vs. Oleg Koval | 6-73, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - dvorana | ||||
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Lukas Mugevicius | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - dvorana | ||||
18.02.13 2. kolo kval. | vs. Matthieu Vierin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.13 1. kolo kval. | vs. Evgeny Vanag | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Vladyslav Gorodynskyi - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - odustajanje | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.05.19 kval. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | detalj meča |