MEČ
07.08.18 | 1. kolo | Vladyslav Orlov | Mateusz Terczynski | 5-7, 6-3, 6-1 | Poland F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Orlov | Mateusz Terczynski | |
1. servis % | 40/79 (51%) | 83/126 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/40 (68%) | 45/83 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/39 (54%) | 17/43 (40%) |
Osvojene break-lopte | 7/24 (29%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 64/126 (51%) | 31/79 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 112/205 (55%) | 93/205 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vladyslav Orlov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladyslav Orlov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vladyslav Orlov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vladyslav Orlov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 5-3 | |
6-3 |
3 | ||
Vladyslav Orlov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Mateusz Terczynski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
02.03.96, 28 Godina
21841 $
02.03.96, 28 Godina
21841 $
Vladyslav Orlov vs. Mateusz Terczynski - Međusobni mečevi
07.08.18 | 1. kolo | Vladyslav Orlov | Mateusz Terczynski | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | Poland F6 | zemlja |
Vladyslav Orlov form & Mateusz Terczynski form
Vladyslav Orlov - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Markus Molder | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Leonardo Malgaroli | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - odustajanje | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Mateusz Terczynski - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Stuttgart - trava | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.10.21 kval. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detalj meča |