MEČ
18.11.20 | 1. kolo | Vladyslav Orlov | Juan Pablo Paz | 6-2, 1-0, - odustajanje | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Orlov | Juan Pablo Paz | |
1. servis % | 21/30 (70%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/21 (81%) | 10/15 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 13/27 (48%) | 9/30 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 34/57 (60%) | 23/57 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vladyslav Orlov vs. Juan Pablo Paz - Međusobni mečevi
18.11.20 | 1. kolo | Vladyslav Orlov | Juan Pablo Paz | 6-2, 1-0, Juan Pablo Paz - odustajanje | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Vladyslav Orlov form & Juan Pablo Paz form
Vladyslav Orlov - Posljednji mečevi
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - odustajanje | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča |
Juan Pablo Paz - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detalj meča |