MEČ
24.05.16 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Vasko Mladenov | 6-3, 6-4 | Ukraine F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Manafov | Vasko Mladenov | |
1. servis % | 34/59 (58%) | 33/47 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/34 (85%) | 25/33 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/25 (64%) | 7/14 (50%) |
Osvojene break-lopte | 2/6 (33%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/47 (32%) | 14/59 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 4 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vladyslav Manafov vs. Vasko Mladenov - Međusobni mečevi
24.05.16 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Vasko Mladenov | 6-3, 6-4 | detalj meča | Ukraine F3 | zemlja |
Vladyslav Manafov form & Vasko Mladenov form
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |
Vasko Mladenov - Posljednji mečevi
M15 Burgas - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.04.19 Četvrtfinale | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 kval. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.02.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.02.19 kval. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - odustajanje | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F33 - tvrda | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detalj meča |