MEČ
02.08.17 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Romain Bauvy | 6-3, 3-6, 6-2 | Turkey F28 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Manafov | Romain Bauvy | |
1. servis % | 40/73 (55%) | 42/73 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/40 (90%) | 32/42 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/33 (55%) | 16/31 (52%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/73 (34%) | 19/73 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/146 (54%) | 67/146 (46%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 5 |
Asovi | 12 | 8 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vladyslav Manafov vs. Romain Bauvy - Međusobni mečevi
02.08.17 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Romain Bauvy | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | Turkey F28 | tvrda |
Vladyslav Manafov form & Romain Bauvy form
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |
Romain Bauvy - Posljednji mečevi
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-712 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Andre Rodeia | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
25.06.19 kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Estevao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
17.09.18 kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Finn Bass | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Portugal F16 - tvrda | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Frederico Gil | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F15 - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F22 - tvrda | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-2, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Morocco F2 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Morocco F1 - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F11 - tvrda | ||||
06.07.18 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.18 2. kolo | vs. Daniel Batista | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-3 | detalj meča |