MEČ
28.08.18 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Oleg Besednikov | 6-2, 6-0 | Ukraine F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Manafov | Oleg Besednikov | |
1. servis % | 18/30 (60%) | 14/23 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 10/18 (56%) | 7/14 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 1/9 (11%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/23 (65%) | 11/30 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 34/53 (64%) | 19/53 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vladyslav Manafov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Oleg Besednikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-1 | Oleg Besednikov | |
2-1 | Oleg Besednikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladyslav Manafov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Oleg Besednikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Oleg Besednikov | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Vladyslav Manafov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Oleg Besednikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Oleg Besednikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Oleg Besednikov | |
5-0 | Oleg Besednikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
20.01.99, 25 Godina
20.01.99, 25 Godina
Vladyslav Manafov vs. Oleg Besednikov - Međusobni mečevi
28.08.18 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Oleg Besednikov | 6-2, 6-0 | detalj meča | Ukraine F4 | zemlja |
Vladyslav Manafov form & Oleg Besednikov form
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |
Oleg Besednikov - Posljednji mečevi
Turkey F30 - zemlja | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Claudio Fortuna | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Muhammet Furkan Guldas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 5-7, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Vsevolod Oliynyk | 6-0, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Britikov | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
19.08.18 kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-76, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
12.08.18 kval. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-1, Matvey Khomentovskiy - odustajanje | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Anton Desyatnik | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Shahin Khaledan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Nazar Achour | 6-76, 0-2, - Oleg Besednikov - odustajanje | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Oleksiy Shyanovskyy | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F3 - dvorana | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F2 - dvorana | ||||
04.03.18 kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Smolyakov | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Pakistan F3 - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Paramveer Singh Bajwa | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
20.12.17 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 2-6 | detalj meča |