MEČ
07.04.17 | Četvrtfinale | Vladyslav Manafov | Jaroslav Pospisil | 6-2, 1-6, 7-66 | Egypt F12 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Manafov | Jaroslav Pospisil | |
1. servis % | 84/139 (60%) | 42/81 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 52/84 (62%) | 28/42 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/55 (40%) | 19/39 (49%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 6/29 (21%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/81 (42%) | 65/139 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 108/220 (49%) | 112/220 (51%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 6 |
Asovi | 7 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vladyslav Manafov vs. Jaroslav Pospisil - Međusobni mečevi
30.01.19 | 1. kolo | Jaroslav Pospisil | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
23.03.18 | Četvrtfinale | Jaroslav Pospisil | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detalj meča | Egypt F10 | tvrda |
07.04.17 | Četvrtfinale | Vladyslav Manafov | Jaroslav Pospisil | 6-2, 1-6, 7-66 | detalj meča | Egypt F12 | tvrda |
Vladyslav Manafov form & Jaroslav Pospisil form
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |
Jaroslav Pospisil - Posljednji mečevi
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.22 kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bengalaru 2 - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bengalaru 1 - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
M25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 kval. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detalj meča |