MEČ
20.09.17 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Denys Klok | 4-6, 6-1, 6-4 | Kazakhstan F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Manafov | Denys Klok | |
1. servis % | 57/87 (66%) | 47/85 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/57 (67%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/30 (60%) | 20/38 (53%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/85 (45%) | 31/87 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/172 (55%) | 78/172 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vladyslav Manafov vs. Denys Klok - Međusobni mečevi
20.09.17 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Denys Klok | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | Kazakhstan F6 | zemlja |
26.05.14 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Denys Klok | 6-1, 6-0 | detalj meča | Ukraine F6 | zemlja |
Vladyslav Manafov form & Denys Klok form
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |
Denys Klok - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
02.03.24 Četvrtfinale | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | - Denys Klok - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - odustajanje | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detalj meča |