MEČ
25.08.18 | 1. kolo kval. | Vladyslav Gorodynskyi | Danylo Chychin | 6-2, 6-2 | Ukraine F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
12.08.97, 26 Godina
12.08.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
04.03.97, 27 Godina
04.03.97, 27 Godina
Vladyslav Gorodynskyi vs. Danylo Chychin - Međusobni mečevi
25.08.18 | 1. kolo kval. | Vladyslav Gorodynskyi | Danylo Chychin | 6-2, 6-2 | detalj meča | Ukraine F4 | zemlja |
Vladyslav Gorodynskyi form & Danylo Chychin form
Vladyslav Gorodynskyi - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.08.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - odustajanje | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.05.19 kval. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | detalj meča |
Danylo Chychin - Posljednji mečevi
Egypt F26 - tvrda | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F25 - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Ali Dawani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F24 - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Omar Elkadi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F23 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Philp | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F22 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Barrios | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F35 - tvrda | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Ojas Rathi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F34 - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F33 - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Martin Trefny | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Kirill Yarmoshuk | 1-6, 3-6 | detalj meča |