MEČ
18.05.15 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Vitalii Shcherba | 6-3, 6-4 | Ukraine F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
24.03.97, 27 Godina
17150 $
24.03.97, 27 Godina
17150 $
Vladimir Uzhylovsky vs. Vitalii Shcherba - Međusobni mečevi
18.05.15 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Vitalii Shcherba | 6-3, 6-4 | detalj meča | Ukraine F2 | zemlja |
18.02.13 | 1. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Vitalii Shcherba | 6-4, 6-1 | detalj meča | Ukraine F1 | dvorana |
Vladimir Uzhylovsky form & Vitalii Shcherba form
Vladimir Uzhylovsky - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča |
Vitalii Shcherba - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
24.11.20 kval. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča |