MEČ
31.07.17 | kval. | Vladimir Uzhylovsky | Jeremy Gschwendtner | 6-1, 6-2 | Poland F8 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
21.08.98, 25 Godina
21.08.98, 25 Godina
Vladimir Uzhylovsky vs. Jeremy Gschwendtner - Međusobni mečevi
31.07.17 | kval. | Vladimir Uzhylovsky | Jeremy Gschwendtner | 6-1, 6-2 | detalj meča | Poland F8 | zemlja |
Vladimir Uzhylovsky form & Jeremy Gschwendtner form
Vladimir Uzhylovsky - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča |
Jeremy Gschwendtner - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Angeli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-71, 6-0, 3-10 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ibroximjon Xakimov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alan Postay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Carl Holder | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 4-6, 6-77 | detalj meča |