MEČ
05.10.16 | 1. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Edan Bakshi | 6-3, 3-6, 6-3 | Israel F15 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vladimir Uzhylovsky | Edan Bakshi | |
1. servis % | 66/85 (78%) | 44/79 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/66 (73%) | 35/44 (80%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 18/35 (51%) |
Osvojene break-lopte | 2/7 (29%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/79 (33%) | 27/85 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/164 (51%) | 80/164 (49%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 4 | 5 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
12.12.97, 26 Godina
12.12.97, 26 Godina
Vladimir Uzhylovsky vs. Edan Bakshi - Međusobni mečevi
05.10.16 | 1. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Edan Bakshi | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | Israel F15 | tvrda |
Vladimir Uzhylovsky form & Edan Bakshi form
Vladimir Uzhylovsky - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča |
Edan Bakshi - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Noam Avichai Yzrael | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-713, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Orel Ovil | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.04.18 kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Matteo Viola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Nir Vodavoz | 4-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Dekel Bar | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Wilfredo Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Scott Goldner | 6-1, 6-4 | detalj meča |