MEČ
02.04.19 | kval. | Vlad Andrei Dancu | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
17.06.98, 25 Godina
11748 $
17.06.98, 25 Godina
11748 $
Vlad Andrei Dancu vs. Alexander Ovcharov - Međusobni mečevi
02.04.19 | kval. | Vlad Andrei Dancu | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Vlad Andrei Dancu form & Alexander Ovcharov form
Vlad Andrei Dancu - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Francesco Cano | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lucas Gerch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lilian Marmousez | 6-77, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michael Shaw | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rocco Piatti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ignacio Parisca | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Branko Djuric | 2-6, 7-63, 6-72 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Jan Kobierski | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Alexander Ovcharov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detalj meča |