MEČ
22.05.17 | 2. kolo kval. | Vitaliy Sachko | Vadym Zrazhevskyy | 6-1, 6-4 | Ukraine F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.06.93, 30 Godina
19.06.93, 30 Godina
Vitaliy Sachko vs. Vadym Zrazhevskyy - Međusobni mečevi
22.05.17 | 2. kolo kval. | Vitaliy Sachko | Vadym Zrazhevskyy | 6-1, 6-4 | detalj meča | Ukraine F3 | zemlja |
23.06.14 | 1. kolo kval. | Vitaliy Sachko | Vadym Zrazhevskyy | 7-62, 6-3 | detalj meča | Ukraine F9 | tvrda |
Vitaliy Sachko form & Vadym Zrazhevskyy form
Vitaliy Sachko - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča |
Vadym Zrazhevskyy - Posljednji mečevi
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |