MEČ
20.05.19 | 1. kolo kval. | Vitaliy Sachko | Dzianis Zharyn | 6-2, 6-4 | M15 Irpin | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
14.12.00, 23 Godina
14.12.00, 23 Godina
Vitaliy Sachko vs. Dzianis Zharyn - Međusobni mečevi
20.05.19 | 1. kolo kval. | Vitaliy Sachko | Dzianis Zharyn | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Irpin | zemlja |
Vitaliy Sachko form & Dzianis Zharyn form
Vitaliy Sachko - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča |
Dzianis Zharyn - Posljednji mečevi
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
12.11.18 kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča |