MEČ
14.08.17 | kval. | Vitalii Shcherba | Nikolay Kolobaev | 7-65, 4-6, 6-2 | Russia F7 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
24.03.97, 27 Godina
17150 $
24.03.97, 27 Godina
17150 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
01.05.98, 25 Godina
01.05.98, 25 Godina
Vitalii Shcherba vs. Nikolay Kolobaev - Međusobni mečevi
29.08.17 | 1. kolo | Vitalii Shcherba | Nikolay Kolobaev | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | Ukraine F4 | zemlja |
14.08.17 | kval. | Vitalii Shcherba | Nikolay Kolobaev | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | Russia F7 | zemlja |
Vitalii Shcherba form & Nikolay Kolobaev form
Vitalii Shcherba - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
24.11.20 kval. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
09.09.19 kval. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča |
Nikolay Kolobaev - Posljednji mečevi
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
24.04.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
13.03.18 kval. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | detalj meča |