Vit Kopriva vs. Jakob Aichhorn 17.10.2019

Vit Kopriva vs. Jakob Aichhorn 17.10.2019 - M15 Olomouc - usporedba

MEČ

17.10.192. koloVit Kopriva Jakob Aichhorn 7-5, 6-3 Czech Republic M15 Olomouc tepih

STATISTIKE MEČA

Vit KoprivaJakob Aichhorn
1. servis %30/65 (46%)31/62 (50%)
Osvojeni bodovi na 1.servis25/30 (83%)25/31 (81%)
Osvojeni bodovi na 2.servis22/35 (63%)14/31 (45%)
Osvojene break-lopte3/5 (60%)0/4 (0%)
Osvojeni bodovi iz returna23/62 (37%)18/65 (28%)
Osvojeni bodovi ukupno70/127 (55%)57/127 (45%)
Dvostruke pogreške34
Asovi81

STATISTIKE MEČA

1
1-1Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 0-15
Vit Kopriva Vit Kopriva serve1-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-2Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-15, 15-30, 15-40
Vit Kopriva Vit Kopriva serve2-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
Vit Kopriva Vit Kopriva serve3-4
0-0, 15-0, 30-40[BP], A-40
4-4Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0
Vit Kopriva Vit Kopriva serve4-5
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
5-5Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Vit Kopriva Vit Kopriva serve6-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
7-5
2
0-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-0, 30-30, 30-40
Vit Kopriva Vit Kopriva serve0-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-1Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-15
Vit Kopriva Vit Kopriva serve1-2
0-0
2-2Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
Vit Kopriva Vit Kopriva serve2-3
3-3Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
Vit Kopriva Vit Kopriva serve4-3
5-3Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn serve
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP]
6-3

Vit Kopriva
Czech Republic
15.06.97, 22 Godina




348
114
64520 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
22.09.98, 21 Godina







Jakob Aichhorn
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Vit Kopriva vs. Jakob Aichhorn - Međusobni mečevi

17.10.192. koloVit KoprivaJakob Aichhorn7-5, 6-3 detalj mečaCzech Republic M15 Olomouc tepih

Vit Kopriva - Posljednji mečevi

Portugal Maia Challenger - zemlja
18.11.19
1. kolo
vs. Luis Faria6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Finland Helsinki Challenger - dvorana
12.11.19
1. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux2-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Prague - dvorana
06.11.19
1. kolo
vs. Marek Gengel3-6, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Opava - tepih
30.10.19
1. kolo
vs. Petr Michnev3-6, 2-6 porazdetalj meča
Germany Hamburg Challenger - dvorana
21.10.19
1. kolo
vs. Gian Marco Moroni6-72, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Elmar Ejupovic2-6, 6-74 porazdetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Jakob Aichhorn7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Vladimir Ivanov6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic M25+H Ricany - zemlja
29.09.19
Finale
vs. Michael Vrbensky3-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
28.09.19
Polufinale
vs. Niels Lootsma6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Peter Nagy6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
26.09.19
2. kolo
vs. Robin Stanek6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
25.09.19
1. kolo
vs. Jan Pleva6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Romania Sibiu Challenger - zemlja
20.09.19
Četvrtfinale
vs. Christopher O'Connell5-7, 3-6 porazdetalj meča
19.09.19
3. kolo
vs. Federico Coria5-7, 6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
17.09.19
2. kolo
vs. Facundo Arguello7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
16.09.19
1. kolo
vs. Peter Torebko6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
Poland Szczecin Challenger - zemlja
10.09.19
1. kolo
vs. Jeremy Jahn5-7, 4-6 porazdetalj meča
Hungary M25 Gyor - zemlja
01.09.19
Finale
vs. Roberto Cid1-6, 0-6 porazdetalj meča
31.08.19
Polufinale
vs. Lenny Hampel7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Duje Ajdukovic7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Gergely Madarasz7-65, 6-0 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Goran Radanovic6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Poland M25 Poznan - zemlja
22.08.19
2. kolo
vs. Nicolas Alvarez7-5, 4-6, 5-7 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Juliusz Bienkiewicz7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
Austria M25 Vogau - zemlja
10.08.19
Polufinale
vs. Jonas Forejtek4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.08.19
Četvrtfinale
vs. Laurent Lokoli1-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
08.08.19
2. kolo
vs. Deni Zmak6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
07.08.19
1. kolo
vs. Luka Mrsic6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic Liberec Challenger - zemlja
29.07.19
1. kolo
vs. Vaclav Safranek3-6, 3-6 porazdetalj meča

Jakob Aichhorn - Posljednji mečevi

Czech Republic M15 Milovice - dvorana
14.11.19
2. kolo
vs. Andrew Paulson0-6, 2-6 porazdetalj meča
12.11.19
1. kolo
vs. Daniel Siniakov7-64, 6-0 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Prague - dvorana
05.11.19
kval.
vs. Marek Gengel5-7, 7-5, 8-10 porazdetalj meča
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Jan Pucalka6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Liberec - tepih
23.10.19
1. kolo
vs. Michal Konecny0-6, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
17.10.19
2. kolo
vs. Vit Kopriva5-7, 3-6 porazdetalj meča
15.10.19
1. kolo
vs. Jakub Paul6-4, 6-74, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic M25+H Ricany - zemlja
25.09.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly3-6, 3-6 porazdetalj meča
Hungary M15 Szekesfehervar - zemlja
02.09.19
kval.
vs. Mikhail Korovin4-6, 5-7 porazdetalj meča
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Noel Hornung4-6, 6-1, 11-9 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Bratislava - zemlja
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Lukas Klein2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Danil Spasibo6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Nicolo Turchetti6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy M15 Santa - zemlja
15.08.19
2. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta4-6, 5-7 porazdetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Alessandro Coppini7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Austria M25 Vogau - zemlja
06.08.19
kval.
vs. Vitalii Shcherba2-6, 6-2, 5-10 porazdetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikola Jevtic6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy M25 Bolzano - zemlja
01.08.19
2. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva4-6, 3-6 porazdetalj meča
31.07.19
1. kolo
vs. Dominik Recek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
30.07.19
kval.
vs. Riccardo Di Nocera6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Federico Marchetti6-2, 3-6, 10-3 pobjedadetalj meča
Austria M15 Wels - zemlja
25.07.19
2. kolo
vs. Alexander Erler1-6, 2-6 porazdetalj meča
23.07.19
1. kolo
vs. Yvo Panak6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
16.07.19
1. kolo
vs. Mick Veldheer2-6, 6-4, 1-6 porazdetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
12.07.19
Četvrtfinale
vs. Sandro Ehrat1-6, 1-6 porazdetalj meča
11.07.19
2. kolo
vs. Lenny Hampel2-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
10.07.19
1. kolo
vs. Alessandro Petrone6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Czech Republic M25+H Jablonec - zemlja
20.05.19
1. kolo kval.
vs. James Frawley4-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Prague - zemlja
15.05.19
1. kolo
vs. Sekou Bangoura3-6, 5-7 porazdetalj meča
13.05.19
kval.
vs. Dominique Graf5-7, 6-4, 10-1 pobjedadetalj meča
<