INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aaron Schmid vs. Vit Kopriva - Međusobni mečevi
06.02.19 | 1. kolo | Vit Kopriva | Aaron Schmid | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Aaron Schmid form & Vit Kopriva form
Aaron Schmid - Posljednji mečevi
M15 Junin - zemlja | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 0-4, - Aaron Schmid - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-3, 2-1, Joao Hinsching - odustajanje | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Seita Watanabe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Rishi Reddy | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Curitiba - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pensacola - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 5-7, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Vero - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Vit Kopriva - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
25.09.23 Polufinale | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - odustajanje | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča |