MEČ
29.07.19 | 1. kolo kval. | Viktor Nikitin | Areg Stepanian | 6-1, 6-1 | M15 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
03.12.97, 26 Godina
03.12.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
11.04.00, 23 Godina
11.04.00, 23 Godina
Viktor Nikitin vs. Areg Stepanian - Međusobni mečevi
29.07.19 | 1. kolo kval. | Viktor Nikitin | Areg Stepanian | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Telavi | zemlja |
Viktor Nikitin form & Areg Stepanian form
Viktor Nikitin - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Oscar Galimardanov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Mykhailo Kvantaliani | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
03.12.18 kval. | vs. Zlatan Palazov | 3-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Robert Gurtler | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 7-64, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
26.07.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | Svyatoslav Shainyan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yohei Otsuka | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Areg Stepanian - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Valldoreix - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Torello - tvrda | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča |