MEČ
05.10.15 | 2. kolo | Viktor Galovic | Carlos Boluda-Purkiss | 6-76, 6-3, 6-3 | Italy F30 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Viktor Galovic | Carlos Boluda-Purkiss | |
1. servis % | 65/106 (61%) | 56/96 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 47/65 (72%) | 39/56 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/41 (51%) | 19/40 (48%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/96 (40%) | 38/106 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/202 (52%) | 96/202 (48%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 8 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktor Galovic vs. Carlos Boluda-Purkiss - Međusobni mečevi
05.10.15 | 2. kolo | Viktor Galovic | Carlos Boluda-Purkiss | 6-76, 6-3, 6-3 | detalj meča | Italy F30 | zemlja |
Viktor Galovic form & Carlos Boluda-Purkiss form
Viktor Galovic - Posljednji mečevi
Todi Challenger - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
26.05.21 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Biella 6 - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Biella 5 - zemlja | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.05.21 kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Rome 2 - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Split 2 - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Potchefstroom 2 - tvrda | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Potchefstroom 1 - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.21 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
06.01.21 kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
18.10.20 kval. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
27.09.20 kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | detalj meča |
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |