MEČ
27.11.17 | 1. kolo | Victor Nunez | Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-3 | Chile F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Victor Nunez | Juan Bautista Otegui | |
1. servis % | 42/61 (69%) | 41/67 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/42 (74%) | 31/41 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 6/26 (23%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/67 (45%) | 20/61 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Chile
25.05.91, 32 Godina
176 cm
76 kg
Igra desnom rukom
28910 $
25.05.91, 32 Godina
176 cm
76 kg
Igra desnom rukom
28910 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Victor Nunez vs. Juan Bautista Otegui - Međusobni mečevi
27.11.17 | 1. kolo | Victor Nunez | Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-3 | detalj meča | Chile F2 | zemlja |
09.05.16 | kval. | Victor Nunez | Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | Argentina F6 | zemlja |
Victor Nunez form & Juan Bautista Otegui form
Victor Nunez - Posljednji mečevi
Coquimbo Challenger - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 4-6, 1-4, - Victor Nunez - odustajanje | detalj meča | |
Coquimbo Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Noah Rubin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santiago 2 - zemlja | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Julian Lenz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
22.02.20 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
11.05.19 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 3-6, 6-4, 4-0, Federico Moreno - odustajanje | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Federico Moreno | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Barros | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 7-62, 6-76, 14-12 | detalj meča | |
M15 Orange - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Janmagnus Johnson | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
Chile F3 - zemlja | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Nicolas Bianchi | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Amador Salazar | Amador Salazar - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Chile F2 - zemlja | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 0-5, - Victor Nunez - odustajanje | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Jordan Iturra | 7-64, 6-1 | detalj meča |
Juan Bautista Otegui - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detalj meča |