MEČ
19.08.19 | 1. kolo kval. | Victor Ernaelsteen | Pelle Boerma | 6-3, 6-4 | M15 Lambermont | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Victor Ernaelsteen | Pelle Boerma | |
1. servis % | 24/47 (51%) | 30/54 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/24 (92%) | 21/30 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/23 (65%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/54 (41%) | 10/47 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victor Ernaelsteen | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Victor Ernaelsteen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
3-1 | Pelle Boerma | |
0-0 | ||
Victor Ernaelsteen | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Pelle Boerma | |
0-0 | ||
Victor Ernaelsteen | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Victor Ernaelsteen | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victor Ernaelsteen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victor Ernaelsteen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Pelle Boerma | |
0-0 | ||
Victor Ernaelsteen | 4-2 | |
4-3 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victor Ernaelsteen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Belgium
22.03.00, 24 Godina
22.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Victor Ernaelsteen vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
19.08.19 | 1. kolo kval. | Victor Ernaelsteen | Pelle Boerma | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Lambermont | zemlja |
Victor Ernaelsteen form & Pelle Boerma form
Victor Ernaelsteen - Posljednji mečevi
M25 Tavira - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Koksijde - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.23 kval. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Koksijde - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.08.22 kval. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |