MEČ
11.08.18 | 1. kolo kval. | Vasko Mladenov | Young-Hoon Jeong | 6-0, 6-2 | Gwangju Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vasko Mladenov | Young-Hoon Jeong | |
1. servis % | 28/43 (65%) | 17/34 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/28 (82%) | 8/17 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/34 (65%) | 11/43 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasko Mladenov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasko Mladenov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasko Mladenov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vasko Mladenov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vasko Mladenov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasko Mladenov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasko Mladenov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
28.07.89, 34 Godina
10146 $
28.07.89, 34 Godina
10146 $
Vasko Mladenov vs. Young-Hoon Jeong - Međusobni mečevi
11.08.18 | 1. kolo kval. | Vasko Mladenov | Young-Hoon Jeong | 6-0, 6-2 | detalj meča | Gwangju Challenger | tvrda |
Vasko Mladenov form & Young-Hoon Jeong form
Vasko Mladenov - Posljednji mečevi
M15 Burgas - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.04.19 Četvrtfinale | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.02.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
11.02.19 kval. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - odustajanje | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F33 - tvrda | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Young-Hoon Jeong - Posljednji mečevi
M15 Changwon - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Geun Wook Lee | 6-4, 1-0, - Young-Hoon Jeong - odustajanje | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ko Suzuki | 6-4, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Ryan Peniston | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 6-79, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Jirat Navasirisomboon | 7-66, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Seunghun Shin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Young Seok Kim | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seong Taek Im | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Takuto Niki | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
02.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 0-1, - Young-Hoon Jeong - odustajanje | detalj meča | |
Korea F6 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Vasko Mladenov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
China F10 - tvrda | ||||
09.07.18 kval. | vs. Hao Wu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. David Barclay | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
China F9 - tvrda | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Hao Wu | 7-64, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
17.06.18 kval. | vs. Geun Jun Kim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Jae Won Yun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Yu-Seob Kim | - Young-Hoon Jeong - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
07.06.18 Četvrtfinale | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.18 2. kolo | vs. Hyeong Jin Cho | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča |